Zbieramy zużyte baterie i akumulatory

2014-09-22

Masz w domu zużyte baterie! Nie wiesz co z nimi zrobić? Przynieś do Przedszkola i wrzuć do specjalnie oznaczonego pojemnika, a na pewno pomożesz środowisku…

…a przy okazji także nam gromadzić  punkty dla przedszkola biorącego udział w III edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „ZBIERAJ BATERIE!” organizowanego przez ZGK Organizację Odzysku BIOSYSTEM S.A.

Nasze przedszkole podobnie jak w poprzednich latach poprzez udział w programie pragnie zapoznać dzieci z zasadami właściwego postępowania z odpadami niebezpiecznymi, do których należą zużyte baterie. Poprzez udział w akcji edukacyjnej pragniemy również stworzyć dzieciom możliwość wzbogacenia swojej wiedzy w zakresie ochrony środowiska, nabycia i utrwalania prawidłowych nawyków. Ponadto mamy nadzieję, że uda nam się aktywnie zaangażować do rozpoczętej w przedszkolu akcji zbierania baterii i akumulatorów również Was Kochani Rodzice.

Więcej informacji o programie na stronie www.ecowyobraznia.pl/baterie

tl_files/images/obrazki/aktualnosci/plakat_zbieraj.jpg