III KONFERENCJA z cyklu "W co się bawią nasze dzieci?"

2014-03-09

W dobie, kiedy mnóstwo czasu i pieniędzy poświęcamy na różnorodne kursy, szkolenia, własne pasje, spróbujmy znaleźć chwilę na refleksję i dla tych, których kochamy najbardziej.

Konferencja jest dla rodziców dzieci w każdym wieku, podczas ostatniej konferencji w listopadzie, mogliśmy się przekonać, jak uniwersalne były wykłady prelegentów, od zabawy z najmłodszymi, do spędzania czasu z nastolatkami.

Tym razem gośćmi będą: znana pedagog, założycielka fundacji Creodidasko - Joanna Białobrzeska, psycholog i terapeuta - Małgorzata Kornacka oraz jej mąż Kuba Kornacki - piosenkarz, lider zespołu "Kanaan", aktor.

Podczas marcowego spotkania nasi prelegenci, dzieląc się swoim zawodowym i rodzicielskim doświadczeniem, postarają się dodać odwagi wszystkim tym, którzy pragną uczyć i wychowywać zgodnie z własnymi przekonaniami. Poprzez świadectwo życia osobistego i zawodowego pokażą w jaki sposób, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce, przekazywać dziecku najważniejsze wartości, jak budować trwałe więzi rodzinne. Nasi goście udzielą również konkretnych wskazówek, jak wspierać dzieci, aby miały poczucie własnej wartości, były radosne, otwarte, twórcze, umiały świadomie wybierać dobro i były świadectwem dla innych.

Więcej informacji na stronie: http://www.wcosiebawianaszedzieci.com.pl/

Podczas konferencji zapewniona jest bezpłatna opieka nad dziećmi w wieku 3-8 lat, prosimy o zgłaszanie ilości dzieci na poniższy adres mailowy, byśmy mogli dobrze tą opiekę przygotować: kontakt@wcosiebawianaszedzieci.pl