ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ ZAWIERZENIA DO CZERWIŃSKA

2014-10-01

Świętowanie połączone jest również z początkiem października – miesiąca modlitwy różańcowej. W tym roku nabiera on szczególnego wymiaru, gdyż biskupi zgromadzeni na Synodzie dotyczącym spraw Rodziny, a więc każdego z nas.

Towarzyszmy im modlitwą, zawierzając Maryi nasze Rodziny i Wspólnotę Wychowawczą Przedszkola.

Dojazd we własnym zakresie (rodziny, które mają problem z dojazdem proszę o zgłoszenie się na portierni, może uda się zaradzić kłopotom)

Program:

Godz. 13.00 – Msza św. w Sanktuarium w intencji Rodzin i Personelu Przedszkola

• Zawierzenie Rodzin Matce Bożej
  • Możliwość zapisania się do Róży Rodziców modlących się za dzieci na różańcu!

14.00 - Coś dla ciała

• jeżeli pogoda pozwoli –ognisko i czas na wspólną rodzinną zabawę
  • jeżeli pogoda nie dopisze – spotkanie przy herbacie w sali oraz czas na mniej żywiołową zabawę

Zabieramy ze sobą